Beskrivning
| Weight | 1.33 kg |
| Magazine type | Green Gas |
| Blowback | yes |
| Material | aluminum |
| Color | black |
| Fire type | single |
| Ammo | .20g, .23g |
| Length mm | 210 |
| Muzzle energy J | 0,73 |
| Magazine capacity BBs | 15 |
| Muzzle velocity fps | 280 |
| Gun Model | Luger |
3,092 kr Det ursprungliga priset var: 3,092 kr.2,226 krDet nuvarande priset är: 2,226 kr.
Snabb och säker leverans
14 dagars ångerrätt
Alltid fri frakt över 400 kr
Trygg e-handel
Prisgaranti gäller på alla varor vi säljer inom Sverige
| Weight | 1.33 kg |
| Magazine type | Green Gas |
| Blowback | yes |
| Material | aluminum |
| Color | black |
| Fire type | single |
| Ammo | .20g, .23g |
| Length mm | 210 |
| Muzzle energy J | 0,73 |
| Magazine capacity BBs | 15 |
| Muzzle velocity fps | 280 |
| Gun Model | Luger |
| Vikt | 0.001 kg |
|---|---|
| Märke | WE-Tech |





Denna webbplats använder cookies för att ge dig en bra upplevelse av webbplatsen samt för statistik och marknadsföringsändamål. Genom att fortsätta att använda webbplatsen så godkänner du det, läs mer om vår integritetspolicy och hur vi hanterar cookies.