Beskrivning
| Weight | 5 kg |
| Magazine material | ABS |
| Bearings type | steel ball-bearing |
| Gearbox version | v.3 |
| Bearings diameter | 8 mm |
| Magazine model | hi-cap |
| Accumulator connector type | small Tamiya |
| Battery included in set | NO |
| Material | aluminum, wood, steel |
| Color | black |
| Fire type | auto, single |
| Ammo | .23g, .25g |
| Serial number | YES |
| Length mm | 940 |
| Inner barrel length mm | 500 |
| Muzzle energy J | 1.8 |
| Magazine capacity BBs | 450 |
| Muzzle velocity fps | 440 |
| Inner barrel diameter mm | 6,05 |
| Gun Model | AK47 / AKM / AK74 |
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/8791e97dc3a505fec32501eaa2aed389-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/c007c82b89c0c3cb0775941fd145054e-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/4ecafc9118b35269d6b03c86c3196a7b-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/04a0622ac20349afe1f5c9afdae5e9a2-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/df4b666b668efd793e86594b7dd61645-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/551d37f87061f8e0121f04c63370f7d1-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/86398188353f915221ecae1690505d1a-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/6cd5398d75c2c24a16d5043f232494da-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/77bb667a5b603a0cdf142544399bf844-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/3c37cc867c23edb88716c5ad327b2953-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/a35edbbf0e6d3b8afe4beb60435d26ed-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/3f691b55d8d8658e7041fbc31816bd8a-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/a04249cc2f9dbb613e5cc7311ddcaf33-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/d2c31bb882f9b2d9f76783d2ce67ebea-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/36a9bf9dc95766366dd78db5ca65239e-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/f31b035f359122bb769b88af707ea77b-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/a6e3bc2ee0012883b7e97e04319898f2-1.jpg)
![BY-003A - Black [Double Bell]](https://brabilligt.se/wp-content/uploads/2025/12/be629a55cf7e22bd426cfe0c73fbccf6-1.jpg)




